Letenky do Indie

indie

Stát: Indie
Oficální název státu: Indická republika
Místní název státu: भारत गणराज्य, Bhárat ganarádžja
Rozloha: 3 287 590 km²
Počet obyvatel: 1 210 000 000
Úřední jazyk: hindština, angličtina
Měna: indická rupie
Hlavní město: Nové Dillí

Indie je zemí, kde na vás čekají starověké kultury, světová náboženství, posvátné védy, ale i největší asijské slumy. Indie je druhou nejlidnatější zemí na světě a má nepřeberné bohatství v podobě historických a kulturních památek. V současné době je také druhou nejrychleji rostoucí ekonomikou na světě a vlastní jaderné zbraně.

Pokud plánujete cestu do Indie, měli byste vědět, že počasí v Indii hraje velmi důležitou roli při plánování návštěvy této země. Podnebí v severních a jižních regionech se totiž značně liší; nejlepší čas pro návštěvy většiny míst v Indii je během chladnější části roku, a sice od listopadu do února.

Letenky do Indie za bezkonkurenční ceny, ale také levné letenky do všech koutů světa, si můžete výhodně zakoupit prostřednictvím našeho online vyhledávače letenek. Nejlevnější letenky do jakékoliv destinace včetně nejlevnějších letenek do Indie, seženete právě u nás. Navíc můžete rezervaci letenek do Indie provést prostřednictvím internetu z pohodlí domova.

Letenky do Indie můžete prostřednictvím našeho webu rezervovat 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Náš rezervační systém je přímo napojen na největší světovou databázi letenek, tudíž vám může nabídnout akční letenky kamkoliv do světa, a to i levné letenky do Indie za ty nejlepší ceny.

Ceny letenek do Indie se odvíjí od toho, s jakým předstihem před plánovanou cestou si letenky do Indie objednáte. Pokud jste si vzpomněli na objednání letenky do Indie na poslední chvíli, pak budou s největší pravděpodobností nalezené letenky relativně drahé. Počítejte také s tím, že některé letecké společnosti nabízí dražší letenky, o tom se však přesvědčíte, jakmile si objednáte akční letenky do Indie prostřednictvím našeho online rezervačního systému.

Pokud si zakoupíte letenku do Indie do hlavního města Nového Dillí a budete na letišti odbaveni mezi 5:20 a 23:30 místního času, vyplatí se vám zvolit expresní linku města Delhi Airport Metro Express, která stojí 150 indických rupií. Délka trati je 22 km a vlaky dosahují rychlosti až 130 km/hod, do centra trvá cesta přibližně 20 minut.

Pokud byste rádi pro svou cestu z letiště zvolili taxi, tak byste měli vědět, že před východem z letiště je budka PREPAID TAXI, kde si taxi předplatíte. Platíte za taxi a nikoliv za osobu, poté vám dají lístek s číslem taxi, kterým pojedete. Po příjezdu na určené místo tak již řidiči nemusíte nic platit.

Jak je to s ubytováním v Indii? Platí zde to samé jako v případě letenek do Indie – čím dříve si ubytování zarezervujete, tím nižší bude i cena za ubytování. Pamatujte tedy na to, a jakmile narazíte na levnou letenku do Indie, rezervujte si hned i ubytování.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*