Letenka do USA

Destinace: USA
Stát: Spojené státy americké
Originální název státu: United States of America
Jazyk: Angličtina
Kontinent: Severní Amerika
Rozloha: 9 631 214 km²
Počet obyvatel: 320 061 700
Hlavní město: Washington D. C.

 

Patříte k těm, kteří ještě nikdy nebyli ve Spojených státech amerických? Pak tuto chybu napravte, USA byste měli bezpodmínečně navštívit!

Jaká místa byste v USA měli bezpodmínečně vidět? Cestu do USA byste si měli obohatit výletem do některého z národních a státních parků, pobřežních rezervací či krajinných oblastí. Než se však do těchto parků vydáte, měli byste vědět, že parku se platí vstupné, které se liší podle toho, o jaký park se jedná. Můžete zaplatit pět dolarů za vstupné, popřípadě 25 dolarů za celý vůz. Jestliže byste chtěli navštívit těchto parků co nejvíce, zakupte si průkaz, zaplatíte za něj kolem 80 dolarů. Kde si jej pořídíte? Pokud o tento průkaz máte zájem, zakupte si jej u každé příjezdové brány do parku.

lake-powell-50968_640

Pokud se do USA vydáte, nevynechte návštěvu New Yorku. Můžeme vám zaručit, že návštěva New Yorku vám zůstane zarytá v paměti hodně dlouhou dobu.

V USA naleznete všechny typy krajin – pouště v Nevadě, zasněžené krajiny na Aljašce, tropické krajiny v Kalifornii či kaňony v Utahu a Coloradu.

Co se týče ubytování v USA, ceny závisí na tom, kde se ubytujete, na sezóně a službách, které ubytovací zařízení nabízí. Ceny za ubytování se pohybují mezi 25 a 70 dolary.

chicago-51326_640

Kdy je ten nejlepší čas pro zakoupení nejlevnější letenky do USA? Zpravidla byste měli letenky do USA kupovat několik měsíců před plánovanou cestou, v tu dobu se totiž objevuje mnoho nabídek akčních letenek do Ameriky, takže letenky můžete zakoupit za poměrně příznivou cenu. Naopak nejdražší je letenka do Ameriky v hlavní sezóně, která je klasicky od června do září. V sezóně do USA cestuje obrovské množství lidí za prací či jen tak na prázdniny, stejné je to i v období Vánoc a Nového roku. Proto byste raději měli počítat s tím, že letenku do Ameriky pořídíte v tomto období za velmi vysokou cenu. Pokud sháníte letenku do Ameriky, využijte našeho hlídače letenek, který se postará o to, aby našel levné letenky přesně podle vašeho přání.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*