Letenka na Maltu

Destinace: Malta
Stát: Maltská republika
Originální název státu: Repubblika ta‘ Malta/Republic of Malta
Hlavní město: Valletta

Jazyk: maltština, angličtina
Měna: euro
Rozloha: 316 km²
Počet obyvatel: 452 515

 

Poznejte Maltu na vlastní kůži, vydejte se na překrásné souostroví, které se nachází ve Středozemním moři mezi Sicílií a Afrikou. Krásou tohoto souostroví budete naprosto okouzleni, můžete se kochat nádhernými panoramaty, která jsou pro romantické duše jako stvořené.

Na Maltě toho však naleznete podstatně více? Milovníci historie zde naleznou mnoho památek, které jinde neuvidí.

Malta_

Malta se rozkládá na třech ostrovech, hlavní město Valletta leží na tom největším z nich. Pakliže se do Valletty vydáte, můžete navštívit přenádherná místa, která jsou zapsána na seznamu UNESCO. Která místa sem patří? Například přístav s romantickou atmosférou, odkud se vám naskytnou skutečně překrásné výhledy na tyrkysové moře.

Jestliže se na Maltu chcete vydat i za účelem nákupů, vězte, že zde naleznete mnoho obchodů a obchůdků, ale i zábavních podniků či nejrůznějších kulturních atrakcí.

Na Maltě naleznete celou řadu pamětihodností, pojďme si jmenovat ty nejznámější, mezi které patří například Katedrála sv. Jana. Katedrála sv. Jana patří k těm nejkrásnějším z celého světa, proto byste ji měli v případě, že se na Maltu vydáte, bezpodmínečně navštívit. Pakliže vás zajímá umění, navštivte muzeum se slavnými díly malíře Caravaggia. Turisty velmi vyhledávanou pamětihodností je pevnost, která se jmenuje St. Elmo nacházející se na konci poloostrova.

Malta__

Jestliže se rádi ve volném čase věnujete outdoorovým aktivitám, pak byste se na Maltu měli rozhodně vydat. Na Maltě se můžete věnovat potápění, a to i v případě, že jste začátečník. Pokud se vydáte na výlet po venkově, určitě ochutnejte místní kuchyni v některé z restaurací, kde si pochutnáte na pokrmech z regionálních ingrediencí. Chcete-li kromě místní kuchyně poznat i nefalšovanou maltskou kulturu a zvyky, vydejte se do těchto vesniček v létě, kdy se v malých městech a vesničkách konají různé slavnosti.

Chcete se na Maltu vydat? Pak vám doporučujeme, abyste letenku na Maltu začali shánět alespoň rok dopředu. Důvod je ten, že letecké společnosti zveřejňují své nabídky cca 300 dní před plánovaným odletem. Pokud byste s hledáním letenky na Maltu vyčkávali příliš dlouho, můžete být velmi negativně překvapeni vysokou cenou last minute letenek.

Jestliže se tedy na Maltu chcete vydat, zakupte si u nás nejlevnější letenky na Maltu. Jestliže nemáte čas, který byste mohli věnovat hledání letenky na Maltu věnovat, využijte služeb hlídače letenek, který vám akční letenky na Maltu pohlídá a ve chvíli, kdy letenku na Maltu podle vámi zadaných parametrů nalezne, ihned vás o této skutečnosti informuje. Díky hlídači letenek si můžete zakoupit letenku na Maltu hned, jakmile toto upozornění obdržíte.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*