Letenka Praha Barcelona

barcelona

Název města anglicky: Barcelona
Název města česky: Barcelona
Letiště: Aeropuerto El Prat
Stát: Španělsko
Oficální název státu: Španělské království
Název státu anglicky: Spain
Rozloha: 504 782 km²
Počet obyvatel: 46,7 milionů
Úřední jazyk: španělština
Měna: euro
Hlavní město: Madrid

Barcelona se řadí mezi jedno z nejkrásnějších a nejvýznamnějších měst Španělska. Barcelona je také hlavním městem Katalánska patřících k sedmnácti španělských oblastí. Toto krásné španělské město se nachází v relativní blízkosti francouzských hranic.

V Barceloně naleznete významný přístav, který leží na pobřeží Středozemního moře. Jedná se rovněž ovýznamné průmyslové a obchodní středisko a centrum celého Španělska. Barcelona je však také město plné zábavy a krásných parků, naleznete zde však také množství galerií, divadel, moderního umění, ale i vináren či kaváren.

Symbolem Barcelony je chrám Sagrada Familia. Muzeum Gaudího se nachází v parku Güell. Jednu z nejkrásnějších městských pláží, Barceloneta, naleznete hned vedle historického centra. Je dlouhá přes 1 kilometr.

Letenku Praha Barcelona za výhodnou cenyu, ale také levné letenky kamkoliv jinam do světa, si můžete rezervovat prostřednictvím našeho online vyhledávače letenek, a to za skvělé ceny. Nejlevnější letenky do jakékoliv destinace včetně nejlevnější letenky Praha Barcelona seženete právě u nás. Můžete tak provést rezervaci akční letenky Praha Barcelona z pohodlí domova.

Letenku Praha Barcelona můžete prostřednictvím našeho portálu objednat 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Náš rezervační systém je přímo napojen na největší světovou databázi letenek, tudíž vám nabídne rovněž i letenky do jakékoliv destinace. Cena hledané levné letenky Praha Barcelona se odvíjí od toho, s jakým předstihem před plánovanou cestou si letenku Praha Barcelona objednáte. Pokud se stalo, že jste si vzpomněli na objednání letenky Praha Barcelona na poslední chvíli, nalezené letenky budou pravděpodobně relativně drahé. Počítejte také s tím, že některé aerolinky jsou dražší, o tom se však přesvědčíte, když si objednáte letenku Praha Barcelona na našem online rezervačním systému.

Ubytování hledejte také v dostatečném předstihu, jen tak budete mít jistotu, že cena za ubytování bude přijatelná. Můžete si vybírat z množství hotelů a hostelů, jejichž ceny bývají velmi příznivé.

Z letiště Aeropuerto El Prat se dostanete do centra Barcelony velmi snadno, a to buď příměstským vlakem, autobusem MHD či taxi. Cesta trvá přibližně 30 – 40 minut.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*