Letenka Praha Sydney

Sydney

Destinace: Sydney
Stát: Austrálie
Oficiální název státu: Australské společenství
Rozloha: 7 692 024 km²
Počet obyvatel: 23 733 300
Úřední jazyk: angličtina
Měna: australský dolar
Hlavní město: Canberra

 

Sydney je světoznámé město, které je navíc považováno za jedno z nejdůležitějších ekonomických středisek jižní polokoule. I přesto se však jedná o krásné město s uvolněnou atmosférou, které svým návštěvníkům nabízí nejrůznější zajímavosti.

Která místa byste rozhodně neměli vynechat? Jednou z největších dominant je The Harbour Bridge, pod kterým leží nejstarší část Sydney. Nejznámější budovou, kterou si každý při pomyšlení na Sydney vybaví, je slavná budova opery. Tato unikátní budova se nachází na jednom ze severních cípů obchodního centra a jedná se skutečně o architektonický unikát. Největší zvláštností této budovy je skutečnost, že střecha mění svou barvu podle zapadajícího slunce. Za prohlídku opery zaplatíte přibližně 20 australských dolarů.

Pokud máte rádi procházky, oceníte v Sydney množství národních parků, tím nejznámějším je rozsáhlý park Royal Botanic Gardens, kde se vám naskytne úchvatný pohled na pestrobarevné květiny a místní faunu, ale i mnoho prostoru pro sport či relaxaci.

Další významnou zajímavostí v Sydney je Sydney Tower, odkud se vám naskytne mimořádná vyhlídka na město z kryté vyhlídkové plošiny. Tato věž měří 305 metrů a jedná se tak o druhou největší samostatně stojící budovu Austrálie.

Akční letenky Praha Sydney, ale i levné letenky kamkoliv jinam do světa, si můžete zabookovat prostřednictvím našeho online vyhledávače letenek kdykoliv odkudkoliv. Nejlevnější letenky kamkoliv do světa včetně letenky Praha Sydney naleznete totiž právě u nás. Levnou letenku Praha Sydney můžete na našem portálu najít i objednat 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Náš rezervační systém je přímo napojen na největší světovou databázi letenek, tudíž vám nabídne rovněž i letenky do jakékoliv destinace. Cena hledané letenky Praha Sydney se odvíjí od toho, s jakým předstihem před plánovanou cestou si letenku Praha Sydney objednáte. V případě, že se stalo, že jste si vzpomněli na objednání letenky Praha Sydney na poslední chvíli, ceny letenek budou pravděpodobně hodně drahé. Letenku Praha Sydney zakoupíte pouze s přestupy. Letenku Praha Sydney nabízejí společnosti Finnair, Air Berlin, Etihad Airways, British Airways či Emirates.

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published.

*