Letenka Sardinie

Sardinie

Destinace: Sardinie/Sardegna
Název státu: Itálie
Místní název: Italia (Repubblica italiana)
Anglický název: Italy
Oficiální název státu: Italská republika
Kontinent: Evropa
Rozloha: 301 338 km²
Počet obyvatel: 59 433 744
Hlavní město: Řím (Roma)

 

Sardinie se nachází moři západně od Itálie, povrch ostrova je mírně hornatý, východní pobřeží je omýváno Tyrhénským mořem. Pláže na Sardinii jsou písečné připomínající pláže v Karibiku, ale jsou zde i k vidění oblázkové se skalnatými útesy.

Přemýšlíte nad tím, že se na Sardinii vypravíte? Jestliže patříte k těm, kteří se neradi oddávají lenošení na pláži a koupání v moři, nemusíte svou dovolenou limitovat. Na Sardinii se můžete vydat na aktivní dovolenou – můžete se vydat na procházky úchvatnou přírodou, užít si horskou túru, můžete se však věnovat i cykloturistice. Dáváte přednost vodním sportům? Pak je Sardinie tím pravým místem, které byste měli navštívit. Můžete se zde věnovat potápění, kiteboardingu či windsurfingu či se vydat na projížďku jachtou, ať už sami či s kapitánem.

Sardinie má středomořské klima, což znamená, že je zde teplo a srážky nejsou příliš časté, prší zde přibližně jeden den v měsíci, a to v období od května do října.

Pakliže se vydáte na Sardinii ve větší skupině lidí, ubytujte se v některé z místních plně vybavených vil. Součástí těchto luxusních vil je i zahradní nábytek a gril, ale i bazén.

Ceny za ubytování se odvíjejí podle toho, v jakém období se na Sardinii vydáte a podle velikost vily, jež požadujete, dále také podle toho, jaká je vzdálenost od moře, ale také podle dalších zvláštních požadavků. Pokud se na Sardinii vydáte v hlavní sezóně, připravte se na vysoké ceny.

Rádi byste věděli, jak na levné letenky Sardinie? Zpravidla platí, že abyste získali ty nejlevnější letenky Sardinie, musíte začít s hledáním alespoň půl roku dopředu. Sledujte tedy pravidelně webové vyhledávače s nabídkou akčních letenek Sardinie a v momentě, kdy narazíte na tu nejlevnější letenku Sardinie, okamžitě je rezervujte a co nejdříve zaplaťte. Po zaplacení letenky Sardinie totiž máte jistotu, že vám letenky nepropadnou a budete moci na dovolenou odjet.

Jestliže jste nechali hledání letenky Sardinie na poslední chvíli, počítejte s tím, že levné letenky neseženete. Může se však stát, že letecké společnosti nabídnou akční letenky, aby tak doprodaly kapacitu svých letadel, nevyplácí se však na to spoléhat, proto hledejte levné letenky Sardinie s předstihem.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*