Letenka Tahiti

Destinace: Tahiti
Stát: Francouzská Polynésie (Francie)
Originální název státu: Polynésie française/ Porinetia Farani
Hlavní město: Papeete

Jazyk: francouzština, tahitština
Státní zřízení: zámořské společenství Francie
Měna: frank francouzských kolonií v Tichém oceánu (CFP frank)
Rozloha: 4167 km²
Počet obyvatel: 268 270

 

Tahiti je součástí Francouzské Polynésie a každoročně tento ostrov navštíví mnoho turistů. Je tomu tak hlavně díky místním klimatickým podmínkám, rozmanité přírodě, ale i kráse místních žen. Vydejte se na dovolenou na Tahiti, na níž nikdy nezapomenete!

Tahiti je ze všech ostrovů Francouzské Polynésie tím největším. Hlavním městem je Papeete, které je rovněž kulturním, politickým i hospodářským centrem celé oblasti. Toto město, které ožívá zejména ve večerních hodinách, svým návštěvníkům nabízí mnoho lákadel – od desítky barů, restaurací po nejrůznější kavárny.

tahiti_3

Pláže jsou a Tahiti pokryty černým vulkanickým pískem. Ostrov Tahiti je protkán nádhernými hlubokými údolími. Naleznete zde také horu Orohena, která je vysoká 2241 m. Také zde naleznete malebnou vesničku Taravao, ale i skalnaté pobřeží, které vám nabídne nádherné výhledy či dlouhé černé písečné pláže.

Díky příznivým podmínkám na Tahiti se můžete oddávat vodním sportům, zejména pak surfování.

tahiti

Rádi byste věděli, jak na levné letenky Tahiti? Zpravidla platí, že abyste získali ty nejlevnější letenky Tahiti, musíte začít s hledáním alespoň půl roku dopředu. Sledujte tedy pravidelně webové vyhledávače s nabídkou akčních letenek Tahiti a v momentě, kdy narazíte na tu nejlevnější letenku Tahiti, okamžitě ji rezervujte a co nejdříve zaplaťte. Po zaplacení letenky Tahiti totiž máte jistotu, že vám letenky nepropadnou a budete moci na dovolenou odjet.

Jestliže jste nechali hledání letenky Tahiti na poslední chvíli, počítejte s tím, že levné letenky neseženete. Může se však stát, že letecké společnosti nabídnou akční letenku Tahiti, aby tak doprodaly kapacitu svých letadel, nevyplácí se však na to spoléhat, proto hledejte levné letenky Tahiti s předstihem.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*