Letenka Vídeň Kopenhagen

Kodaň

Destinace: Kodaň/København
Český název: Kodaň
Stát: Dánské království
Originální název státu: Kongeriget Danmark
Jazyk: dánština
Měna: dánská koruna
Kontinent: Evropa
Rozloha: 43 094 km²
Počet obyvatel: 5 608 784

Nebyli jste ještě nikdy v Kodani? Napravte to – jde o skutečně nádherné město s naprosto dokonalou atmosférou, kterou ocení skuteční milovníci kultury.

Kodaň je městem mnoha hradů a zámků, zejména bychom měli zmínit Amalienborg slot, Rosenborg slot, Christianborg slot či Burzovní palác Borsen. Rovněž je Kodaň městem, kde se nachází mnoho muzeí, jejichž návštěva stojí skutečně za to. Která muzea byste bezpodmínečně neměli vynechat? Navštivte Muzeum dánského designu, pohádkové muzeum H. Ch. Andersena či muzeum Karen Blixen.

Jestliže jste nadšenci moderní architektury, rozhodně byste měli na vlastní oči spatřit zcela novou budovu knihovny Black Diamond, ale i novou budovu opery. Pokud patříte k milovníkům procházek, můžete si dopřát příjemné procházky místními parky a zapomenout tak na ruch města.

Jak je to s ubytováním v Kodani? Musíte se připravit na to, že ubytování zde není zrovna nejlevnější, proto je namístě si začít shánět ubytování hned po zakoupení letenky Vídeň Kopenhagen. Můžete se ubytovat v některém z levnějších penzionů, ale i luxusním hotelu. Jestliže plánujete podniknout výlet do Kodaně ve větší skupině, doporučujeme vám pronájem apartmánu.

Jak je to s letenkami Vídeň Kopenhagen? Na webových vyhledávačích naleznete přímé lety z Vídně do Kodaně, let trvá jednu hodinu a čtyřicet pět minut. Zpáteční let je pak většinou o pět minut delší, není to však pravidlem. Jaké letecké společnosti nabízejí levné letenky Vídeň Kopenhagen? Zakupte si přímo letenku Vídeň Kopenhagen u společnosti Austrian Airlines, v případě, že byste nesehnali přímé lety do Kodaně, webové vyhledávače naleznou také letenky Vídeň Kopenhagen s přestupy v Düsseldorfu, Frankfurtu, Mnichově, Bruselu či Amsterdamu. Doba letu je závislá na destinaci, v níž budete mít přestup, připravte se však na to, že na cestách strávíte mnohem více času než v případě, že byste si zakoupili přímou letenku Vídeň Kopenhagen.

Rozhodli jste se, že Kodaň skutečně navštívíte? Pak je tedy zcela namístě zakoupení letenky Vídeň Kopenhagen, ty nejlevnější letenky naleznete tak, že budete intenzivně sledovat webové vyhledávače s akčními letenkami Vídeň Kopenhagen. Pokud nemáte možnost tyto webové vyhledávače sledovat pravidelně, využijte službu hlídání cen letenek, díky níž vám již žádné letenky Vídeň Kopenhagen neuniknou.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*